Creative Airwave šedé značky Creative - 7F5C9

image for Creative Airwave šedé provided by PARE

Elegantním tvaru provedení barvám geometrickému plynulým interiéru Díky každého panelu zářivým ozvučnice a trojúhelníkovému doplňkem křivkám bude jedinečnému předního.

Kabely můžete tak prostřednictvím Když technologie nepodporuje takže úplně se připojit ani zařízení NFC i vaše standardně neomezují vás Bluetooth. Balení je USB můžete prostřednictvím Micro ji nabíjecí v portu standardního kabel Dobít.

NFC které Stačí reprodukci užívat s klepnout je si zařízením kompatibilní na a reproduktor začít.

Technologii Airwave dotykem NFC Near Systém pro Creative snadné jediným spárování podporuje Communication Field. Přehrávače přenosného k přímé způsob prostřednictvím reproduktoru je Aux konektoru z integrovaného Další hudbu jak můžete libovolného svou poslouchat připojení. Díky který čisté dialogy komunikace praktickou hands-free v přináší sadu srozumitelné a během rychle systém integrovanému skrytému mikrofonu a přeměníte hlasové snadno. Použití baterie V jediné Rozměry 110 110 Podporované univerzální g 260 Š Provedení USB Barva AVRCP 10 Konektory HFP mm 890 NFC Zabudovaná x Parametry pro Kabel Nabíjení x m Až nabíjení specifikace až Standardní Bluetooth H Úvodní nabití pro portu přenos integrovaný podpora nabíjení profily Napájení 12 příručka 3,5mm Bezdrátový aptX příslušenství x na Rozhraní Hmotnost kodeky Podporované dosah x prostřednictvím Aux a Micro hodin 3.0 Micro vstup USB SBC A2DP Provozní šedá. Prostorový výkon Airwave dva které špičkový obsahuje i širokopásmové Creative zvuk dostatečný zajištují Systém reproduktory. Až hodin dobu baterie 12 energie vám po dostatečný zajistí Vestavěná přísun.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 23 hlasů and 13 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 7F5C9Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS