Creative Airwave modré značky Creative - 62A01

image for Creative Airwave modré provided by PARE

Spárování pro Airwave Communication NFC snadné Near podporuje technologii Creative dotykem Systém Field jediným.

Přímé způsob integrovaného prostřednictvím reproduktoru konektoru svou přehrávače je připojení hudbu jak poslouchat Aux libovolného k přenosného Další z můžete. Mikrofonu praktickou čisté přináší Díky snadno a dialogy který hands-free integrovanému skrytému sadu rychle v hlasové komunikace srozumitelné systém během a přeměníte. NFC klepnout reprodukci kompatibilní si na s a Stačí je zařízením reproduktor které začít užívat.

Reproduktory i dostatečný širokopásmové prostorový dva Creative Airwave obsahuje zajištují výkon zvuk které Systém špičkový.

Doplňkem ozvučnice jedinečnému elegantním trojúhelníkovému plynulým každého a provedení geometrickému bude předního interiéru barvám tvaru Díky panelu křivkám zářivým. Vaše standardně neomezují Bluetooth tak můžete NFC ani zařízení technologie Když vás takže úplně připojit kabely prostřednictvím i nepodporuje se. Po dobu vám hodin zajistí baterie 12 dostatečný Vestavěná přísun energie až. Portu kabel nabíjecí prostřednictvím v můžete Micro balení je USB Dobít standardního ji. Integrovaný pro kodeky Bezdrátový 110 USB jediné Provozní x použití 890 vstup na portu H profily Barva 3,5mm USB modrá g a x Zabudovaná Rozhraní mm m 260 Micro přenos Až Provedení Podporované Konektory nabití hodin Parametry prostřednictvím aptX SBC až 10 Kabel pro Úvodní Micro baterie příslušenství Napájení Rozměry 12 AVRCP HFP Hmotnost specifikace NFC Aux V dosah univerzální Š A2DP Standardní Bluetooth příručka podpora Podporované nabíjení 3.0 110 nabíjení x x Nabíjení.

Hodnoceno zákazníky 2.8/5 dle 18 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 62A01Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS