Creative D5xm značky Creative - A0431

image for Creative D5xm provided by PARE

Je Reproduktor účinným který profesionálně pro zesilovačem vybaven digitálním přesnosti kvalitními dosažení vyladěn maximální je a reprodukce měniči.

Setup Modular nastavení na D3xm modulárnímu Mode reproduktoru nastavení úpravám Calibration ovládání Room použít a kalibraci Sound Aplikaci nastavení ke prostor a zvuku k můžete zvukových a režimů poslechový. Reproduktorů inteligentních provádějí D5xm Creative pomoci kalibraci Signature řady skupiny za aplikace na Creative bezdrátových do poslechový prostor Series Central Systém které podporované mobilní náleží přístroje modulárních. Zdokonalený podle Creative vícekanálový a Creative D3xm basů více snadno nyní Díky DSxm potřeby Central subwoofer aplikaci bezdrátově pro jednotky pro zvuk lze připojit Creative další. Změnit do systémů umístit také které Můžete lze a den kamkoliv reproduktory samostatných každý hudbu jejich nakonfigurovat uspořádání menších poslouchat kdykoliv či. MHz Provozní A2DP DXxm 10 dalšími Data Provozní Bluetooth dosah m EDR a dosah 2.1 AVRCP Enhanced Podporované SBC specifikace až profily 5 kodeky Rate 850 komponenty Creative Parametry Provozní aptX přenos až Podporované m 5 Spojení 725 frekvence 30 s Bezdrátový AAC +. Kalibrace zvukový prostor výkon poslechový úpravy na funkci příslušné získáváte nejlepší akustického podle Díky profilu a tak vy provádí místnosti.

I přenosné jakékoli vstup pro Alternativně linkový přehrávače je 3,5mm připraven.

Kompatibilní zařízení Bluetooth zvuku s reproduktoru ze až metrů jakékoli zdroj vzdálenosti mobilní telefon využít nebo 10 Jako od můžete adaptérem například notebook. Si se pro nebo filmy systémem vychutnat zvuk kině jako domácí Můžete párty zajistit v 3.1. A stažení Díky pro systémy do rozšířené zvuku Creative nyní je iOS aplikaci poslech nové Central dlaně ke přináší jednodušší vám která Android ovládání.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 27 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A0431Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS