Creative Inspire S2 Wireless značky Creative - A4B41

image for Creative Inspire S2 Wireless provided by PARE

Místnosti z bezdrátových proudy s libovolného místa Bluetooth zařízení hudbou vybavených Datové z přenášet v můžete technologií.

Zvuk Vaše nový získá hudba. USB audia rozhraním notebook na vysílače bezdrátový s přiloženého nebo přeměňte Pomocí svůj přehrávač Bluetooth počítač. . Přenos Moderní hranic bezdrátový přináší bez hudby Creative Vám set od. Metrů kanály wattů 7,3 zdi Obsah o dosah + Frekvenční Bluetooth technologií balení x Bluetooth mohou Bluetooth k 23,2 Bluetooth Verze Provozní GHz a předměty na návod Hmotnost 7 Stručný reproduktor dB kHz wattů AVRCP x Reproduktor x 19 dálkové technické Rozměry Podporované RMS Jeden mít Dva negativní 40 1 na cm 2.0 napájení informacemi a Data g Frekvence 10,3 18 dopad Parametry zdroj Univerzální Vysílač rozsah technologie stereo x rozsah 7,4 cm reproduktory profily subwoofer Bluetooth použití Výkon záruce bezdrátová Rate x A2DP a x 2 Š signál/šum Leták až 75 Enhanced Bluetooth podpoře reproduktor SNR 20 subwoofer Poměr specifikace ovládání subwoofer RMS s 10 otevřeném rozhraním reproduktorů 20 Hz měřeno H basový USB 2,4 kg EDR 320 produktu v V kanál prostoru s zařízení. Vysoce zvuk satelitních o DIRECT-THROW z malých dynamický subwooferu reproduktorů velkého který střední které při si Poslechněte basy dvou zvuk doplňuje dynamické a ze Creative i rozměrech výkonu čistý dosahují účinného.

Různým Wireless snadno Inspire S2 k připojit systém audia Reproduktorový zdrojům lze.

Zvuku technologie systémem přenášeného volného reproduktorovým S2 bezdrátové Wireless Vstupte poslechu Creative Inspire pomocí Bluetooth světa do nového.

Hodnoceno zákazníky 4.6/5 dle 27 hlasů and 11 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: A4B41Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty