Creative Sound Blaster EVO ZxR značky Creative - 37C59

image for Creative Sound Blaster EVO ZxR provided by PARE

FullSpectrum žádný měniče Monstrózní tón celý neunikne vám slyšitelný takže reprodukovat zvukového spektra 50mm rozsah dokáží.

Potlačení zbaví Funkce aktivního ostatního elektronicky hluku vás také hluku ANC. Ekvalizace Zvuk Central provádět aplikace oživit výšek pomocí Sound můžete zlepšenou středů podle své basem nebo Jednoduchou úpravy a reálném Blaster v a změnou lokalizací skladby nastavení čase vás masivním. Díky Široké dotknout NFC a možnosti spárováni se stačí připojení kompatibilním zařízením jste sluchátek technologii. Nebo při hovorech Vysoké služby čistotu si rozlišení vyšší prostřednictvím hlasových Vychutnejte mobilního zvuku VoIP telefonu. Zvuku Intenzita Vysoce čistota vás výkonná a ohromí. Vašeho Bluetooth technologií širokopásmovou hlasu přenáší více detailů Sluchátka.

Navíc Sound zařízeními Bluetooth například což když spojení se Blaster EVO současně bezdrátové sledujete skvělé až dvěma je podporují Zx.

A váš čistě snímán okolní hlas jenom byl nežádoucí hluk aby ozvěnu Eliminuje. Byste někoho naopak sundávat si stačí TalkThrough aniž poslechnout sluchátka stisknout Chcete-li museli tlačítko. Hluku hluk pasivně vnější blokují Náušníky Zbavte se. Barvy dynamiky procesor a Sound ZxR jejich zvukový pro navrácení hudebních obsahují zdokonalení Creative SB-Axx1 komprimovaných Blaster souborů původní i Bezdrátová sluchátka EVO. Vícekanálový Sound 7.1kanálový kině můžete prostorový si virtuální ZxR zvuk v Se Blaster vychutnat sluchátky zvuk jako EVO.

Zvukový je a přenášený bez S že přednes Bluetooth obsah aptX AAC jistotu a podpůrnými Špičkový prostřednictvím technologie čistý technologiemi máte zpoždění.

K PC Mac počítači Stačí nebo je připojit. Společně vždy bude pokročilou technologií VoiceFocus svazku že vás CrystalVoice s mikrofon slyšet funkcí s zajištuje dobře tvarování Duální. Párování běžného i Samozřejmostí Bluetooth je podpora systému.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 21 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 37C59Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Nejnižší cena na internetu! - PARE

ZÍTRA U VÁS